قوانین خرید محصولات

 

خرید هر یک از محصولات مهیار وردپرس به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین ارائه شده ی زیر می باشد:

 

حذف کپی رایت قالب وردپرس:

این کار مشکلی نخواهد داشت اما رعایت قوانین و پاک نکردن این لینک احترام نسبت به حقوق و ارزش های طراح و یا فارسی ساز قالب خواهد بود.

 

عدم دستکاری کد های قالب:

خریدار تعهد می کند که بعد خرید و دریافت قالب وردپرس کد های آن را به هیچ عنوان و بدون اطلاعات کد نویسی دستکاری نخواهد کرد.در صورت مواجه شدن مهیار وردپرس با این نوع افراد پشتیبانی را متوقف خواهد کرد.( دستکاری کد های قالب باعث بهم ریختگی و ایجاد مشکلات را در پی دارد )

 

نحوه ی ارائه پشتیبانی:

تمامی موارد پشتیبانی قالب و افزونه از طریق بخش پشتیبانی و محصولات رایگان از طریق دیدگاه ها انجام خواهد گرفت.از تماس جهت پشتیبانی جدا خود داری کنید.

 

مدت زمان ارائه خدمات:

نصب رایگان قالب وردپرس،افزونه و… تجاری بعد از خرید نهایی انجام خواهد شد و مدت زمان تعیین شده برای این کار ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود.با توجه به فشردگی کار و مشتریان پاسخگویی به سوالات و مشکلات بعد از خرید و از قسمت بخش پشتیبانی از ۲ تا ۱۸ ساعت متغیر خواهد بود.

 

نصب رایگان قالب ها:

در صورت نیاز تمامی قالب های وردپرس تجاری بعد از خرید به صورت رایگان از سوی مهیار وردپرس نصب می شوند.لازم به ذکر است که این کار فقط روی وردپرس خام یعنی بدون مطلب رایگان می باشد در صورت نصب روی سایت هایی که مطلب و محصولات دارند با هزینه انجام می شود.

 

محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات تجاری:

تیم پشتیبانی مهیار وردپرس در راستای رفع مشکلات احتمالی موجود در قالب قرار دارد نه مشکلات دیگر وردپرس و هاست.(تمام سعی ما بر پایه ی رفع تمامی مشکلات می باشد اما زمان ما را یاری نمی کند.) اما ما تلاش خواهیم کرد تا راهنمایی هایی هم جهت رفع مشکلات خارج از محدوده را از طریق تیکت پشتیبانی ارائه کنیم.

 

محدودیت در کاربرد و استفاده ی محصولات:

استفاده و نصب قالب های وردپرس و سایر محصولات صرفا روی یک دامین مجاز می باشد. هر چند تمامی قالب و افزونه های تجاری مهیار وردپرس به صورت لایه باز ارائه می شود( یعنی روی هر تعداد دامین می توان استفاده کرد ) اما ما فقط یک دامین را پشتیبانی خواهیم کرد.اگر بنا باشد سایر دامین ها هم پشتیبانی شود باید مبلغ ۵۰% هزینه ی قالب برای هر دامین پرداخت شود.

 

بازگشت وجه در صورت نارضایتی از محصول:

در صورتی وجه پرداختی از سوی کاربران و مشتریان سایت مهیار وردپرس برگشت خواهد خورد که در درجه اول محصول ما دارای مشکل خاص باشد یعنی مشکل از از هاست ، دامنه ، و … نباشد و در درجه دوم مبلغ خرید ۱۰۰ هزار تومان و بالاتر باشد.همچنین لازم به ذکر است چنانچه مشکل از محصول ما بوده و مبلغ کمتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد با برسی های لازم و کارشناسی یا هزینه به گونه ای دیگر برگشت خواهد خورد و یا محصول دیگری به انتخاب مشتری جایگزین خواهد شد.

 

محصولات رایگان:

پشتیبانی تمامی محصولات رایگان اعم از قالب،افزونه وردپرس، و … فقط از طریق دیدگاه ها قابل انجام است نه بخش تیکت پشتیبانی.

 

بروز رسانی قالب و افزونه های وردپرس:

بروز رسانی و ورژن های جدید تمامی محصولات در اسرع وقت و به محض انتشار از سوی سازندگان در سایت قرارخواهد گرفت.

 

 

قوانین فروش و عرضه محصولات

 

جهت ایفای حقوق مولفین و طراحان , کلیه فروشندگان وب سایت مهیار وردپرس ملزم به رعایت قوانین زیر می باشند:

 

۱- تمامی فروشندگان (طراحان) وب سایت مهیار وردپرس ملزم به رعایت حقوق کپی رایت می باشند و مسئولیت هر گونه تخطی از این موضوع بر عهده خود ایشان است.

 

2- عرضه ی قالب ها و افزونه های خارجی بدون اجازه طراح محصولات در مهیار وردپرس ممنوع می باشد و ارائه ی فارسی ساز برای این گونه محصولات تنها به داشتن دوشرط زیر امکان پذیر است:

  • فارسی ساز محصول بدون همراه داشتن فایل های قالب و یا افزونه ی خارجی طراحی گردد.
  • فروشنده (طراح) در ارتباط با فروش افزونه فارسی ساز، از شرکت یا شخص سازنده اجازه دریافت کرده باشد. که در صورت لزوم این مورد به مهیار وردپرس ارائه گردد.

 

3-  کارهای ارسالی به جهت کیفیت می بایست به صورت استاندارد و کاملا فارسی عرضه گردند. (فارسی بودن کامل تمامی بخش ها، انتخاب فونت فارسی و استاندارد، رعایت چیدمان و خاصیت Responsive , رعایت فاصله های داخلی و خارجی کادر ها  , رعایت سازگاری با مرورگر های اینترنتی ، رعایت بومی سازی کارها و بهره مندی از رسانه ها و درگاه های پرداخت داخلی).

 

4- در مورد کارهای دارای بخش مدیریتی حرفه ای , این بخش می بایست به طور کاملا فارسی عرضه گردد.

 

5- ساخت فایل های Sample به صورت فارسی جهت درون ریزی در قالب های وردپرس و یا ارائه ی بسته نصب آسان الزامی می باشد.

 

6- طراحی کاور فارسی و گویا  که علاوه بر زیبایی, معرف محصول ارسالی باشد.

 

7- بهره مندی از توضیحات شفاف و به دور از اغراق جهت شرح و معرفی محصول ارسالی.

 

8- کلیه پشتیبانی های محصولات عرضه شده بر عهده فروشنده محصول مورد نظر است و این مهم می بایست در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

 

9- ارائه به روز رسانی ها و رفع ایرادات احتمالی بر عهده فروشنده محصول خواهد بود.

 

10- ارائه پشتیبانی به خریداران تنها بعد از خرید و از طریق دکمه پشتیبانی محصول امکان پذیر است و هرگونه قرار دادن شماره تماس, ایمیل, کانال تلگرام یا لینک فروشگاه دیگر در صفحه توضیحات , پروفایل , دیدگاه ها و یا دمو ممنوع می باشد.

 

11- قرار دادن دموی محصولات بر روی دامنه ای که در زمینه فروش قالب و یا افزونه فعالیت دارد ممنوع است.

 

12- آخرین نگارش و کاملترین نسخه ی محصولات همواره می بایست بر روی وب سایت مهیار وردپرس قرار گرفته باشد تا در زمان خرید، خریدار بدون کوچکترین تاخیری محصول خود را دریافت نماید. لذا ارائه نگارش های دیگر محصولات خارج از سایت مهیار وردپرس به مشتریان ممنوع می باشد و با این موضوع برخورد خواهد شد.

 

13- هر گونه قرار دادن لینک یا ایمیل در فایل محصول که اشاره به فروشگاه های خارج از سایت نماید ممنوع است.

 

14- قیمت محصولات عرضه شده در مهیار وردپرس برای طراحانی که محصول خود را در فروشگاه های دیگر نیر به فروش میرسانند همواره باید به گونه ای باشد که در هر شرایطی ( اعم از اعمال تخفیف یا عدم اعمال تخفیف) پایین ترین قیمت باشد.

 

15- اجازه استفاده مشتریان از محصولات فقط بر روی یک وب سایت داده خواهد شد و مشتری حق استفاده بیشتر و یا انتشار محصول خریداری شده ی خود را ندارد مگر منوط به اجازه کتبی از طراح محصول.

 

16- تمامی قوانین کپی رایت بر محصولات منتشر شده در سایت مهیار وردپرس صادق است و هرگونه کپی برداری از محصولات سایت تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

 

17- تعهدات پشتیبانی طراحان در ارتباط با محصولات عرضه شده تا زمانی که وب سایت مهیار وردپرس لازم بداند می بایست ادامه پیدا کند. طراح موظف است از کلیه محصولاتی در سایت مهیار وردپرس عرضه کرده پشتیبانی کند و به طور پیوسته محصول خود را به روز نمایید. لازم به ذکر است که کلیه پروسه پشتیبانی و خدمات پس از فروش می بایست در سایت مهیار وردپرس و از طریق محصول مربوطه انجام گیرد.

 

18- در صورت عدم پشتیبانی محصولات به فروش رسیده در سایت مهیار وردپرس توسط طراح, طراح موظف است هزینه دریافتی خود را همراه با معادل آن به عنوان جریمه به وب سایت مهیار وردپرس پرداخت نماید.

* توجه داشته باشید در مورد محصولاتی که فارسی ساز آن عرضه می گردد, از هر محصول تنها یک انتشار در مهیار وردپرس قرار خواهد گرفت. (توصیه می شود قبل از ساخت فارسی ساز در سایت جستجوی مختصری صورت گیرد).

نکته: محصولاتی که در فروشگاه قرار میگیرند الزاما می بایست به صورت مداوم به روز گردند و مورد پشتیبانی قرار گیرند. لذا در صورتی که محصولی در سایت مهیار وردپرس به روز نشود، مدیریت سایت میتوانید محصول با کیفیت تر که توسط طراحان دیگر ارسال شده را جایگزین نماید. (در این پروسه اصالت محصول، سازگاری با آخرین نگارش ها و کیفیت مناسب فارسی ساز در کنار داشتن توضیحات کامل و بهره مندی از آیکون و کاور گویا و با کیفیت میتواند اولویت های این انتخاب باشند.)

 

19- مطابق قوانین جدید طراحان ملزم به طراحی کاور و آیکون با متن فارسی می باشند و بایستی این طرحها کپی طرحهای قالب لاتین نباشد همچنین در توضیحات محصول نباید از تصاویر لاتین استفاده شود و محصولات طراحانی که این نکات را رعایت نکنند تایید نخواهند شد.

 

20- محصولات ارسالی باید دارای دمو باشند همچنین لینکهای دمو بایستی تمام به مهیار وردپرس و پروفایل کاربری طراح لینک شود وجود هرگونه اطلاعات تماس، آیدی و .. موجب عدم پذیریش محصول خواهد شد.(هر گونه پشتیبانی محصول قبل از خرید از بخش دیدگاه قابل پیگیری است و کاربران بعد از خرید می توانند به اطلاعات تماس طراح دسترسی داشته و موضاعات مورد بحث خود را پیگیری نمایند.)

 

21- کاربران مهیار وردپرس در زمان ارتقاء سطح کاربری می پذیرند وب سایت مهیار وردپرس وکیل قانونی ایشان جهت عرضه محصولاتشان در سایت www.mahyarwp.ir است و مدیریت این سایت میتواند به وکالت از ایشان پیگیر موارد نقض حقوق کپی رایت در مراجع قانونی باشد.

 

موفق و پیروز باشید.