Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

امروز: دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

تصویر کپچا

سیستم تشخیص ربات از انسان

خدمات و مهارت های ما

صفحه نخستخدمات ما

خدمات ما

با چند نوع از خدمات حرفه ای مهیار وردپرس از نزدیک آشنا شوید و با قدرت مسیر خود را انتخاب نمایید

طراحی سایت

از زمانی که اینترنت به دنیای بشر وارد شد، کسب و کارها مسیر جدیدی را برای معرفی خود پیدا کردند. شما امروز در هر کجای دنیا که باشید، می توانید از فعالیت رقبای خود در هر نقطه از جهان با خبر شوید حتی شما می توانید از این طریق محصولات خود را به مشتریان بیشتری معرفی کنید. شما برای اینکه در دنیای مجازی بتوانید به بهترین شکل فعالیت کنید، نیاز دارید یک سایت معتبر راه اندازی نمایید. طراحی سایت یکی از مهمترین مسائلی است که در بهینه سازی سایت و میزان موفقیت شما تاثیر خواهد گذاشت.

در این راستا تیم حرفه ای و قدرتمند مهیار وردپرس با بیش از 7 سال تجربه در زمینه طراحی انواع سایت های فروشگاهی ، شرکتی ، وغیره آماده همکاری با شما هموطنان عزیز و گرامی می باشد تا از این طریق بتوانید با ایجاد یک سایت حرفه ای درآمد و زندگی خودتان را متحول کنید.

طراحی قالب وردپرس

اگر قصد راه اندازی و طراحی قالب وردپرس را دارید حتما به این موضوع توجه کرده اید که چه قالبی میتواند یک وبسایت حرفه ای را بدون هیچگونه باگ امنیتی و کد نویسی به موفقیت هایی که در لیست هدف های شما قرار دارد برساند.استفاده از آخرین استاندارد های طراحی قالب وردپرس در کنار خلاقیت و نو آوری قالب ، سایت شما را با دیگر سایت های هم نوع خود متامیز می کند که در این راستا مهیار وردپرس متمرکز بر رشد وبسایت های مشتریان خود بوده و تمامی این بخش ها با جزئیات کامل قابل پیاده سازی میباشد .

مهیار وردپرس آماده ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما میباشد . تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما نخواهد داشت.

ارتقاء سایت

ارتقاء وب سایت مجموعه ای از تاکتیک ها و تکنیک های بازاریابی آنلاین و آفلاین را توصیف می کند که می تواند برای افزایش بازدید وب سایت استفاده شود تا افراد بتوانند آن را پیدا کنند. چنین استراتژی هایی برای ایجاد ترافیک هدفمند (بازدیدکنندگانی که متناسب با بازار هدف شما هستند) به وب سایت شما طراحی شده اند، که برای یک کسب و کار ضروری است زیرا به تولید بیشتر خریداران احتمالی و فروش بیشتر یک محصول یا خدمات کمک می کند.

بدون یک استراتژی ارتقاء وب سایت، مشتریان بالقوه شما ممکن است قبل از اینکه سایت شما را پیدا کنند، وب سایت های رقبا را بیابند، آنها به هیچ وجه سایت شما را در میان سایتهای بیشمار وب پیدا نمی کنند و این موضوع باعث می شود تجارت خود را از دست بدهید.

درج محتوای مناسب ، استفاده از لینک ها در داخل محتواها ، استفاده از خصوصیات alt و title برای عکس ها و لینک ها ، استفاده مناسب از تگ های نوشتاری و غیره ... همه و همه در افزایش رتبه سایت برای موتورهای جستجوی گوگل موثرند.

در این زمینه هم تیم مهیار وردپرس آماده همکاری با شما هموطنان و مشتریان عزیز می باشد.

پشتیبانی سایت

داشتن یک وب سایت به تنهایی برای کسب و کار شما کافی نیست. بسیاری از کسب و کارها بعد از طراحی وب سایت آن را به طور کلی رها می کنند در صورتی که سایت نیاز به پشتیبانی دارد و نیازمند آن است که به صورت منظم بررسی شود و مشکلات احتمالی آن رفع گردد.

در بسیاری از موارد مدیران وب سایت حتی فراموش می کنند که اشتراک هاست و دامنه را تمدید کنند و ممکن است به طور کلی سایت خود را از دست بدهند. اینجاست که اهمیت یک تیم پشتیبانی وب سایت نمایان می شود. خدمات پشتیبانی سایت شامل بررسی مرتب وب سایت ، رفع مشکلات احتمالی ، بروزرسانی و... را دارد و تمامی وب سایت ها نیازمند پشتیبانی هستند. این پشتیبانی می تواند توسط خود مدیر وب سایت انجام شود یا می توانید آن را به یک تیم پشتیبانی حرفه ای مانند مهیار وردپرس واگذار نمایید.