Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

امروز: چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

تصویر کپچا

سیستم تشخیص ربات از انسان

قوانین و مقررات

صفحه نخستقوانین و مقررات

عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی کاربران گرامی سایت مهیار وردپرس

لطفا قبل از اقدام به ثبت سفارش طراحی سایت و یا هرگونه خدمات توسط تیم مهیار وردپرس ، قوانین و مقررات زیر را با دقت مطالعه کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

 

۱ – بازه زمانی انجام سفارشات طراحی سایت بسته به نوع سفارش شما متغیر است که در طول ثبت سفارش و انعقاد قرارداد مشخص خواهد شد.

۲ – کلیه موارد مورد نیاز در طراحی سایت باید به هنگام ثبت سفارش مشخص شود و اضافه کردن ویژگی های جدید در طول پروژه تنها با توافق طرفین امکان پذیر است.

۳ – شروع کلیه پروژه ها مستلزم پرداخت مبلغ پیش پرداخت مشخص شده در مبلغ قرار داد است و تاریخ شروع قرارداد تاریخ واریز وجه پیش پرداخت است.

۴ – خدمات پشتیبانی سایت به هیچ عنوان شامل کدنویسی نمی شود و فقط مواردی که بتوان با نصب افزونه های آماده انجام داد را شامل می شود.

۵ – در صورتی که کارفرما به هدر دلیلی در طول پروژه ، تغییراتی در سایت اعمال نماید و باعث ایجاد مشکل برای سایت یا افت رتبه آن شود گروه طراحی سایت پالت هیچ مسئولیتی در قبال اتفاق فوق ندارد.

۶ – پاسخگویی به شما مشتریان گرامی همه روزه انجام خواهد شد اما انجام خدمات پالت صرفا در روزهای غیر تعطیل انجام خواهد شد.

۷ – خدمات پشتیبانی سایت به هیچ عنوان شامل انجام تغییرات ظاهری در سایت نمی شود و مواردی همچون تغییر در محتوا و چیدمان عناصر صفحات مربوط به خدمات طراحی و بازطراحی سایت می گردد.

۸ – در صورتی که در ثبت سفارش طراحی لوگو هیچکدام از اتود های اولیه مورد قبول کارفرما قرار نگرفت ، کارفرما به هیچ عنوان حق استفاده از اتود اولیه را در طراحی فعلی و آتی خود نخواهد داشت.

۹ – پرداخت خدمات سئو ماهانه بوده و تغییر نوع پرداخت صرفا با پذیرش طرفین قابل انجام است.