سوالات متداول در مهیار وردپرس

اگر چنانچه از طریق گزینه های زیر نتوانستید جواب سوال مورد نظر خود را پیدا کنید از طریق منوی (تماس با ما) با همکاران ما در ارتباط باشید.

1 - سوالاتی که ممکن است قبل از خرید محصول برایتان پیش بیاید !

cssچگونه میتوانم محصول مورد نظر خودم را به راحتی پیدا کنم؟

شما به راحتی میتوانید از قسمت منو ، با انتخاب دسته بندی محصول مورد نظر خود به صفحه محصولات مربوط به دسته بندی انتخاب شده هدایت شوید و محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
همچنین میتوانید از فرم جستجوی پیشرفته ای که در بالای سایت سمت چپ قرار گرفته برای جستجوی محصول مورد نظر خود استفاده نمایید. فقط کافیه نام محصول مورد نظر خود را تایپ کرده و اینتر را فشار دهید.

cssبعد از خرید محصول چگونه میتوانم به محصول خریداری شده دسترسی داشته باشم؟

بعد از اینکه شما محصول را خریداری کردید بلافاصله لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در نظر داشته باشید برای اینکه بتوانید همیشه به فایل محصول دسترسی داشته باشید ، باید قبل از خرید حتما در سایت ثبت نام کنید تا همیشه بتوانید از طریق پنل کاربری خود هم به فایل محصول دسترسی داشته باشید و هم از پشتیبانی های محصول استفاده نمایید.

cssآیا امکان برگشت محصول خریداری شده و عودت مبلغ واریزی وجود دارد؟

از آنجاییکه تمامی محصولات مهیار وردپرس به صورت فایل ارائه می شود و بعد از خرید محصول ، فایل خریداری شده در اختیار شما قرار میگیرد لذا امکان برگشت وجود ندارد مگر اینکه فایل محصول به هر دلیلی معیوب بوده و امکان اصلاح آن از طرف مهیار وردپرس وجود نداشته باشد.
پس لطفا در انتخاب و خرید محصول مورد نظر خود دقت فرمایید تا بعد از خرید پشیمانی در بر نداشته باشد.

cssآیا تمامی قالب های ارائه شده در مهیار وردپرس دارای بسته نصبی آسان هستند و آیا بعد از خرید قالب میتوانم درخواست کنم تا به صورت رایگان برایم نصب کنند؟

بله. تمامی قالب های ارائه شده در مهیار وردپرس بجز قالب های html که نیازی به نصب ندارند به صورت بسته نصبی آسان آماده سازی شده تا شما عزیزان بتوانید در عرض 5 الی 10 دقیقه قالب را فقط با چند کلیک ساده همانند پیش نمایش نصب و راه اندازی کنید.
در ضمن اگر به هر دلیلی نتوانستید قالب را نصب کنید میتوانید برای همکاران ما تیکت پشتیبانی ارسال کنید تا به صورت کاملا رایگان قالب را برای شما نصب و راه اندازی کنند.

cssآیا محصولات رایگان مهیار وردپرس هم دارای پشتیبانی هستند و اگر پشتیبانی ندارند چطور میتوانم در ارتباط با این محصولات سوالات خودم را مطرح کنم؟

خیر. متاسفانه محصولات رایگان مهیار وردپرس ، پشتیبانی و نصب رایگان ندارند. شما عزیزان اگر سوالی در مورد این محصولات داشتید میتوانید از بخش دیدگاه های محصول برایمان ارسال نمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

2 - سوالات کاربران مهیار وردپرس بعد از خرید محصول !

cssآیا بعد از خرید و نصب قالب میتونم کپی رایت رو از قسمت پایین یعنی فوتر حذف کنم؟

این کار مشکلی نخواهد داشت اما رعایت قوانین و پاک نکردن این لینک احترام نسبت به حقوق و ارزش های طراح و یا فارسی ساز قالب خواهد بود.

cssنحوه پشتیبانی و مدت زمان پشتیبانی محصولات شما چگونه و چقدر است؟

تمامی موارد پشتیبانی قالب و افزونه از طریق بخش پشتیبانی و محصولات رایگان از طریق دیدگاه ها انجام خواهد گرفت.از تماس جهت پشتیبانی جدا خود داری کنید.
نصب رایگان قالب وردپرس،افزونه و… تجاری بعد از خرید نهایی انجام خواهد شد و مدت زمان تعیین شده برای این کار ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود.با توجه به فشردگی کار و مشتریان پاسخگویی به سوالات و مشکلات بعد از خرید و از قسمت بخش پشتیبانی از ۲ تا ۱۸ ساعت متغیر خواهد بود.

cssآیا میتوان قالب خریداری شده را برای چند دامنه نصب و استفاده کرد؟

استفاده و نصب قالب های وردپرس و سایر محصولات صرفا روی یک دامین مجاز می باشد. هر چند تمامی قالب و افزونه های تجاری مهیار وردپرس به صورت لایه باز ارائه می شود( یعنی روی هر تعداد دامین می توان استفاده کرد ) اما ما فقط یک دامین را پشتیبانی خواهیم کرد.اگر بنا باشد سایر دامین ها هم پشتیبانی شود باید مبلغ ۵۰% هزینه ی قالب برای هر دامین پرداخت شود.

cssاگر چنانچه به هر دلیلی از محصول ناراضی بودم آیا امکان بازگشت وجه وجود دارد؟

در صورتی وجه پرداختی از سوی شما برگشت خواهد خورد که در درجه اول محصول ما دارای مشکل خاص باشد یعنی مشکل از هاست ، دامنه ، و … نباشد و در درجه دوم مبلغ خرید ۱۰۰ هزار تومان و بالاتر باشد.همچنین لازم به ذکر است چنانچه مشکل از محصول ما بوده و مبلغ کمتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد با برسی های لازم و کارشناسی یا هزینه به گونه ای دیگر برگشت خواهد خورد و یا محصول دیگری به انتخاب مشتری جایگزین خواهد شد.

cssچگونه میتونم بعد از خرید ، از بروزرسانی ها و ورژن های جدید قالب یا افزونه اطلاع پیدا کرده و استفاده کنم؟

بروز رسانی و ورژن های جدید تمامی محصولات در اسرع وقت و به محض انتشار از سوی سازندگان در سایت قرارخواهد گرفت. به محض قراردادن در سایت کارشناسان مهیار وردپرس از طریق ایمیل شما را از انتشار آن مطلع کرده و شما میتوانید با مراجعه به پنل کاربری خود ورژن جدید قالب یا افزونه را مجددا دانلود کرده و استفاده نمایید.