درباره ما

درباره مهیار وردپرس

مهیار وردپرس یک فروشگاه آنلاین عرضه محصولات دیجیتال ، در زمینه برنامه نویسی تحت وب و طراحی سایت می باشد.
شما میتوانید محصولات آماده فارسی اعم از (قالب وردپرس ، افزونه وردپرس و قالب html) را بخرید یا بفروشید. در واقع مهیار وردپرس ، یک آرشیو بزرگ و غنی از محصولات طراحی سایت و برنامه نویسی محسوب می شود.

 

مهیار وردپرس فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ با طراحی سایت های استاتیک آغاز نمود. از سال ۱۳۹۶ فعالیت مهیار وردپرس در زمینه طراحی سایت های داینامیک رشد چشمگیری پیدا کرد و بعد از آشنایی کامل با وردپرس تمامی فعالیت های مهیار وردپرس اعم از طراحی سایت های وردپرسی و آموزش های طراحی سایت ارتقاء یافت.

تا اینکه مهیار وردپرس تصمیم گرفت با عرضه و فروش محصولات دیجیتال اعم از : قالب وردپرس ، افزونه وردپرس و قالب html  فعالیت خود را در زمینه خدمات وردپرس گسترش داده و گام بلندی در این زمینه به جلو بردارد.

در واقع سعی ما بر این است که همیشه محصولات با کیفیت و استاندارد و اورجینال را در سایت خود ارائه دهیم ، برای همین منظور یک تیم کامل متخصص تشکیل دادیم و در این راستا شروع به فعالیت نمودیم.

هدف مهیار وردپرس بر این است که با فعالیت های بیشتر و پیاپی بتواند در آینده هم خوش بدرخشد و بتواند نیاز شما کاربران گرامی سایت و مشتریان محترم را همیشه و همه جا برطرف کند.

در ابتدای سال ۱۳۹۸ روند کلی سایت مهیار وردپرس تغییر داده شد و به فروشگاه آنلاین عرضه محصولات دیجیتال تبدیل شد. مهیار وردپرس با اجتناب از تبلیغات مرسوم و ایجاد هیاهوی تبلیغاتی از همان ابتدا سعی کرده است با هدف ارائه کامل ترین و تخصصی ترین محصولات با مناسب ترین قیمت ها و همچنین پشتیبانی حرفه ای و پایدار که توسط فروشندگان محصولات ارائه می شود در کنار مشتریان خود باشد و سهم بزرگی از بازار کسب و کار های اینترنتی را احاطه نماید.

 

شیوه کار مهیار وردپرس

 

کلیه کاربران مهیار وردپرس به دو گروه طراحان (فروشندگان) و خریداران تقسیم میشوند ،هر کاربری که در گروه طراحان قرار میگیرد میتواند محصولات طراحی شده خود را در وب سایت به فروش برساند. هر محصول توسط کارشناسان مهیار وردپرس با بررسی کامل ویژگی ها و امکانات و دیگر معیارها قیمت گذاری و تایید می شوند این قیمت گذاری نسبت به طراحی اختصاصی برای یک فرد یا شرکت به مراتب پایین تر است که برای خریداران قیمتی مناسب و به فروش رسیدن به تعداد بالا برای طراح و فروشنده نیز سوددهی خوبی خواهد داشت.

 

آنچه برای ما ارزشمند است

 

ما بر این باوریم در یک تیم، تمام اعضا باید با نهایت تلاش و به صورت اصولی و با دقت ۱۰۰ درصد کار کنند ، زیرا ایمان داریم کیفیت کار به خودی خود مهمترین تبلیغ است. این را نیز می دانیم که تمام موفقیت های بزرگ زمانی به وجود می آیند که کارهای کوچک به صورت حرفه ای و درست انجام شوند. استراتژی ما در سایت مهیار وردپرس ، آماده سازی و بروزرسانی پلتفرم سایت، افزایش فروش برای فروشندگان، ایجاد بازار فروش و در نهایت به عنوان حامی خریدار تعیین گردیده است. ما معتقدیم که هر فرد می تواند از سایت مهیار وردپرس با توجه به نیاز خود سود ببرد.