Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

تصویر کپچا

سیستم تشخیص ربات از انسان

جزئیات مقاله

صفحه نخست وبلاگ تفاوت بین طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی

تفاوت بین طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی

اگر تا به حال با وب‌سایت‌های فروشگاهی و شرکتی آشنا نشده‌اید و شناختی از آن‌ها ندارید مقاله حاضر را بادقت مطالعه نمایید. نکته مهمی که در این میان وجود دارد این است که شما به عنوان صاحب کسب و کار باید ابتدا هدف خود را از طراحی سایت مشخص کنید و آن را به تیم طراحی سایت منتقل نمایید، زیرا در حال حاضر وب‌سایت‌ها به دو گروه شرکتی و فروشگاهی تقسیم می‌شوند که نوع آن باید برطبق هدف و نیاز شما که صاحب سایت هستید، تعیین شود، در غیر این صورت وب‌سایت طراحی و اجرا شده عملا کاربردی نخواهد داشت.

صفحات مجازی در دنیای امروزی یکی از آسان‌ترین روش‌های معرفی کسب و کار‌های مختلف هستند، در میان صفحات مجازی نیز سایت‌های اینترنتی بهترین عملکرد برای این هدف را دارند؛ بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که امروزه هر کسب و کاری اعم از شرکت تولیدی و خدماتی، فروشگاه و … در قدم اول به یک وب سایت خوب نیاز دارد تا به این وسیله بتواند با افراد گوناگون ارتباط بگیرد و به نوعی آن‌ها را جذب کند و در قدم دوم نیز به یک شرکت طراحی سایت معتبر با تیم طراح و پشتیبانی حرفه‌ای نیازمند است که بتوانند سایت اینترنتی مدنظر را برای معرفی آن طراحی کنند.

 

سایت فروشگاهی و ویژگی‌های آن

ترافیک، کمبود وقت، هزینه‌های بالای حمل و نقل و مسائلی از این قبیل سبب شده اند تا افراد به دنبال روشی آسان برای انجام امور روزمره خود از جمله خرید اقلام گوناگون باشند.

به دنبال این امر صاحبان فروشگاه‌ها نیز به این نتیجه رسیدند که اگر لوازم و محصولات موجود در فروشگاه خود را به صورت غیر حضوری به فروش برسانند سود بیشتری کسب خواهند کرد، و در نهایت تمام این عوامل موجب طراحی سایت فروشگاهی شد؛ بنابراین سایت یا صفحه اینترنتی فروشگاهی همان صفحه اینترنتی است که افراد برای خرید لوازم مورد نیاز خود به آن مراجعه می‌کنند و تنها با چند کلیک موفق به خرید می‌شوند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشخصات مقاله
  • دسته بندی مقاله: وبلاگ
  • تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۱
  • نویسنده مقاله: تیم مهیار وردپرس
  • تعداد نظرات کاربران: 0
  • تعداد بازدید از مقاله: 215
مشاهده وبلاگ
خبرنامه ما

با عضویت در خبرنامه مهیار وردپرس از انتشار جدیدترین محصولات و مقالات سایت باخبر شوید

ما را دنبال کنید